|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 6
27 maja 2017 , Widok budynku od strony południowej. |
Ale ktoś ma fajny widok z okna :) 2017-07-03 19:32:12 (8 lat temu)
do Desperado: Już nie ma, zmienili reklamę. 2017-07-03 20:23:09 (8 lat temu)
do Gandalf: Psy ogrodnika :) 2017-07-03 20:31:40 (8 lat temu)
|
|
Na stronie od 2015 sierpień
10 lat 10 miesięcy 0 dni |