starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 6

Polska woj. dolnośląskie Wrocław Stare Miasto ul. Wyspa Słodowa Młyn "Maria"

29 września 2017 , Młyn „Maria” widziany od strony dolnej wody. Z tej strony nieczęsto go widzimy.

Skomentuj zdjęcie
Remontują czy nie? ... pytam bo kilkanaście miesięcy temu widziałem tablicę budowlaną która miała zwiastować początek prac.
2017-10-03 10:59:43 (8 lat temu)
Co to za elementy na łączniku między budynkami, wygląda jak stos pralek automatycznych.
2017-10-03 11:02:36 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Też bym chciał wiedzieć :-)
A, chyba wiem – w części stojącej na Piasku jest zdaje się serwis AGD czy coś podobnego.
2017-10-03 11:16:35 (8 lat temu)
do Corvus monedula: To by pasowało, a skoro stoją pod chmurką to już tylko złom.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2017-10-03 11:26:10 (8 lat temu)
esski
+1 głosów:1
do Corvus monedula: To jest zaplecze sklepu oferującego używany sprzęt AGD. Wejście od ulicy Staromłyńskiej
2017-10-03 11:27:44 (8 lat temu)
do Neo[EZN]: Coś się dzieje, dwa wnioski o PnB są w rozpatrywaniu – więc prace na etapie papierologii, a nie materialnym.
– rozbudowa istniejącego/istniejących obiektów budowlanych
– budowa zjazdu z Wyspy Słodowej z przebudową chodnika i jezdni
Projektuje Maćków.
2017-10-03 14:15:10 (8 lat temu)
do Corvus monedula: Co mi tu latasz po moim niebie ;-)
2017-10-03 18:05:40 (8 lat temu)
do pawulon: Bardziej „po twoim” było np tu :-) Albo tu :-)

Gdybym wiedział do którego okna to bym z wizytą podfrunął ;-)
2017-10-03 18:17:33 (8 lat temu)
do Corvus monedula: ;-))
2017-10-03 21:44:10 (8 lat temu)
Neo[EZN]
+1 głosów:1
do Corvus monedula: Pawulon ma fajne lotnisko na dachu :D
2017-10-04 10:32:08 (8 lat temu)
Corvus monedula
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: W okolicy jest kilka dobrych lądowisk na ziemi, nie trzeba Pawulonowi głowy zawracać :-)

Swoją drogą nieopodal ktoś też ma dobre lotnisko na dachu: (narożne mieszkanie na ostatnim piętrze).
2017-10-04 10:48:44 (8 lat temu)
do Corvus monedula: Z tego narożnika to cały Ostrów obleci :)
2017-10-07 21:10:33 (8 lat temu)
do Neo[EZN]: Ostrów… Z tego narożnika to możńa większość Ołbina i Nadodrza oblecieć.
2017-10-07 22:21:10 (8 lat temu)
Corvus monedula
Na stronie od 2017 kwiecień
9 lat 2 miesiące 2 dni
Dodane: 3 października 2017, godz. 8:03:35
Autor zdjęcia: Corvus monedula
Rozmiar: 3500px x 2623px
Licencja: CC-BY-SA 3.0
Aparat: FC220
1 / 800sƒ / 2.2ISO 1005mmalt 36m
8 pobrań
2068 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Corvus monedula
Obiekty widoczne na zdjęciu
młyny
Młyn "Maria"
więcej zdjęć (119)
Zbudowano: 1793
Dawniej: Marien Mühle

Po obu stronach kanału Odry, rozdzielającego Wyspy Piasek i Młyńską, przed 1267 r. stanęły dwa młyny: Maria i Feniks. W 1466 r. spłonęły. Po odbudowie zmieniły nazwę na Młyny Bożego Ciała. Po kolejnym pożarze zostały odbudowane w 1793 r. Po II wojnie światowej zlikwidowano większość urządzeń w młynach, a cały kompleks nazywany jest od tej pory Młynem Maria.


Dzielnica Stare Miasto
więcej zdjęć (53)
Dawniej: Altstadt
ul. Wyspa Słodowa
więcej zdjęć (761)
Dawniej: Vorderbleiche