|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 5.93
1950 , Ulica Świętokrzyska. |
A czemu to jest w Wałbrzyskich Kopalniach Węgla Kamiennego? 2010-06-16 12:51:17 (16 lat temu)
do zuf: Kunickiego :) 2010-06-16 18:10:06 (16 lat temu)
Autorem fotografii jest Edward Laub, widokówka wydana przez Polskie Towarzystwo Krajoznawcze. 2014-02-08 16:06:59 (12 lat temu)
|
|
Na stronie od 2001 wrzesień
24 lat 9 miesięcy 11 dni |