|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 5.88
18 października 2017 , XXV-lecia 2 |
Ciekawe jaki układ maja mieszkania wewnątrz?, takiej formy dwóch wyjść na długi balkon z jednego mieszkania nie widziałem. 2018-01-12 11:57:08 (8 lat temu)
do Dariusz Łukasik: To są mieszkania dla małżeństw ze stażem 50+ (każdy ma osobny pokój) 2018-01-12 12:02:20 (8 lat temu)
do piotr brzezina : Dobre :)) 2018-01-12 12:04:19 (8 lat temu)
|
|
Na stronie od 2012 marzec
14 lat 3 miesiące 17 dni |