|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 6
1930 , Szpital Miejski w Suwałkach. |
Zdjęcie zrobione od ulicy T.Kościuszki 2018-04-14 09:01:26 (8 lat temu)
do suwal: Czy to jest ten zburzony szpital przy Bulwarowej? 2019-11-09 19:18:46 (6 lat temu)
do Balbina: Nie to nie jest mały szpitalik (zakaźny). 2019-11-11 12:06:25 (6 lat temu)
do suwal: Dzięki, już ktoś wcześniej dopisał do właściwego obiektu. 2019-11-11 17:00:46 (6 lat temu)
|
|
Na stronie od 2008 grudzień
17 lat 6 miesięcy 12 dni |