starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Bronisław Miech
+1 głosów:1
Z tej okazji, że misie wróciły muszę dokać coś od siebie.
2018-07-02 20:27:06 (7 lat temu)
vstrone
+1 głosów:1
do Bronisław Miech: O, to jest ten sam sympatyczny pan Waldek z turnusu trzeciego, którego już znamy ze spacerów po Ustroniu, w tym samym prochowcu ;-)
2018-07-02 20:33:09 (7 lat temu)
Bronisław Miech
+2 głosów:2
do vstrone: Kilka zdjęć mam jeszcze z Ustronia i Wisły z panem Waldkiem.
2018-07-02 20:36:38 (7 lat temu)
do Bronisław Miech: To proszę pokazać. On zauroczył wszystkie Fotopolanki!
2018-07-02 20:40:12 (7 lat temu)
Bronisław Miech
+1 głosów:1
do vstrone: Może jeszcze coś z Wisły jak już mam otwarty ten album to coś zeskanuję.
2018-07-02 20:47:50 (7 lat temu)
do Bronisław Miech: Fajnie!
2018-07-02 20:51:25 (7 lat temu)
Bronisław Miech
Na stronie od 2015 wrzesień
10 lat 9 miesięcy 3 dni
Dodane: 2 lipca 2018, godz. 20:10:35
Źródło: Zbiory prywatne
Rozmiar: 1300px x 917px
2 pobrania
1017 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Bronisław Miech
Obiekty widoczne na zdjęciu
Rzeźba "Niedźwiadki"
więcej zdjęć (22)
Architekci: Jerzy Szarzec, Mieczysław Smolik
Wykonawcy: Jerzy Szarzec, Mieczysław Smolik
Zbudowano: 1960-1961/2018
Architekt: Eugeniusz Zaczyński
Zbudowano: Lata 30. XX w.
Dawniej: Park im. marszałka Józefa Piłsudskiego
bu. Księżycowy
więcej zdjęć (302)