starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 13 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
mir242
+2 głosów:2
Monika sama chodzisz po tych piwnicach czy z kimś ?
2018-07-05 20:08:22 (7 lat temu)
vetinari
+3 głosów:3
do mir242: Jeźeli do tej pory umieścza zdjiecia na fotopolska to chyba skimś..bo nawed ja bym tam sam nie wlazl...:-)
2018-07-05 21:03:50 (7 lat temu)
Bastet78
+3 głosów:3
Z mężem ostatnio chodzimy po Będzinie,sama bym nie weszła na klatki raczej, a co dopiero do piwnicy. Zazwyczaj szybko wszędzie przemykamy :) Zenków nie brakuje, choć tutaj akurat nie było żywej duszy. Dziękuję za troskę :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2018-07-05 22:08:55 (7 lat temu)
mir242
+2 głosów:2
do Bastet78: Kamień z serca ;)
2018-07-05 23:05:52 (7 lat temu)
mir242
+2 głosów:2
do vetinari: ;))))
2018-07-05 23:06:26 (7 lat temu)
Bastet78
Na stronie od 2011 kwiecień
15 lat 2 miesiące 19 dni
Dodane: 5 lipca 2018, godz. 17:35:25
Autor zdjęcia: Bastet78
Rozmiar: 996px x 1500px
Aparat: NIKON D90
1 / 25sƒ / 3.5ISO 50018mm
1 pobranie
883 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Bastet78
Obiekty widoczne na zdjęciu
Wnętrza
więcej zdjęć (8)
Kazimierza Wielkiego 11
więcej zdjęć (11)
pl. Kazimierza Wielkiego
więcej zdjęć (121)
Dawniej: Stary Rynek, plac Mościckiego, Wolności