|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 6
Lata 1930-1939 , Gospoda i letnisko Pawła Legierskiego.Skomentuj zdjęcie |
2 pobrania 1003 odsłony 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia DawnyCieszyn Obiekty widoczne na zdjęciu
Restauracje "Karczma pod Ochodzitą" i "Jama Zbójnicka" więcej zdjęć (10) Dawniej: Gospoda i letnisko Pawła Legierskiego |