starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Krzyś_
+1 głosów:1
To chyba będzie ul. Solicka - tam był ostatni przystanek.
2018-12-28 02:43:08 (7 lat temu)
mirekjot
+1 głosów:1
A dlaczego 1904, jak nadrukowano 1907? Ale poza tym, to ciekawa scenka - tramwaj juz po zmianie kierunku jazdy, ale przed odjazdem. Na to wskazuje polozenie odbieraka pradu. Ruch wagonu do przodu spowoduje jego przeskok do tylu, do wlasciwego polozenia dla jazdy w przod. Podejrzewam, ze ta sprezynujaca konstrukcja na dachu - pod odbierakiem miala ten przeskok ulatwic. Poza Walbrzychem chyba nie spotkalem podobnego rozwiazania.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literowka
2018-12-28 13:10:38 (7 lat temu)
Obowiazkowo nalezy to dodac do Tramow w Walbrzychu.
2018-12-28 13:11:24 (7 lat temu)
do mirekjot: Dzięki! Poprawione.
2018-12-28 14:46:58 (7 lat temu)
Dana
Na stronie od 2015 październik
10 lat 8 miesięcy 7 dni
Dodane: 27 sierpnia 2018, godz. 17:16:26
Rozmiar: 811px x 527px
9 pobrań
1369 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Dana
Obiekty widoczne na zdjęciu
Tramwaje w Wałbrzychu
więcej zdjęć (136)
Zbudowano: 1898
Zlikwidowano: 1966
Dawniej: Niederschlesische Elektricitäts-und Kleinbahn-AG (NEUKAG) / Elektricitäts Schlesien (EWS)
ul. Solicka
więcej zdjęć (34)
Dawniej: Neu-Salzbrunner-Str.