|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 5.36
10 maja 2010 , Stacja kolejowa w Zalesiu Górnym. Powstała w 1934 r. kilka lat po założeniu miejscowości jako osady letniskowej. W tygodniu obstawiona samochodami, których właściciele przesiadają się do pociągu aby dojechać do Warszawy.Skomentuj zdjęcie
|
1 pobranie 22442 odsłony 5.36 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia mamik Obiekty widoczne na zdjęciu Dworzec kolejowy więcej zdjęć (7) ul. Pionierów więcej zdjęć (27) |