starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Dariusz Łukasik
+1 głosów:1
O jakie tradycje już w Wolnym Mieście Gdańsk produkowano margarynę, szkoda że nie wykorzystują tego faktu do choćby najmniejszej wzmianki na opakowaniach, lub nawet w dużej reklamie.
2018-09-05 10:10:55 (7 lat temu)
BocieK
Na stronie od 2016 lipiec
9 lat 11 miesięcy 12 dni
Dodane: 5 września 2018, godz. 8:52:43
Źródło: inne
Rozmiar: 1030px x 658px
9 pobrań
986 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia BocieK
Obiekty widoczne na zdjęciu
zakłady przemysłowe
Dawniej: Amada A.G. - Danzig, ZPT Olvit Sp. z o.o.
wnętrze
więcej zdjęć (8)
ul. Wiślna
więcej zdjęć (27)
Dawniej: Broschkischerweg