starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 6

Polska woj. śląskie powiat gliwicki Paniówki ul. Gliwicka Karczma "Rajcula"

7 września 2018 , Karczma "Rajcula", Paniówki, ul. Gliwicka 2d

Skomentuj zdjęcie
Podobny w opłakanym stanie widziałem w Bolesławcu w młynie (powiat Wieruszów). Ostatnim razem jak byłem to już go nie było.
2018-09-24 15:38:03 (7 lat temu)
do Piotr Kowalski: Ja coś takiego widzę u mojego szwagra na wsi, z takiej furmanki został tylko dyszel i jedno koło. Ma jeszcze pług, grabie, brony i inne klamory, ale leżą pod gołym niebem i trantitle je jedzą. (ale nie da nikomu)
2018-09-24 15:45:41 (7 lat temu)
do piotr brzezina : Mnie to „boli” jak widzę, że takie rzeczy leżą pod gołym niebem i niszczeją. A wystarczy tylko zrobić prowizoryczną wiatę, raz na jakiś czas „przetrzeć’ jakąś miotłą, a przypadkowy podróżny zawsze się zatrzyma i popatrzy i zaduma o przeszłości. Ja znajdę zdjęcia z Bolesławca z tym wozem, a jakościowo będą się nadawały, to wrzucę. Nie mogę "żaby" zbić i okrzyczeć za to, że wychodzą jaj takie a nie inne zdjęcia.
2018-09-24 18:02:21 (7 lat temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do Piotr Kowalski: "żaby są pod ochroną" , mi się też oberwało za zdjęcia wnuka który zrobił zdęcie budynku a na środku słup, (też mi takie foty wychodzą, nie jestem idealny)
2018-09-24 18:06:43 (7 lat temu)
do Piotr Kowalski: "żaby są pod ochroną" , mi się też oberwało za zdjęcia wnuka który zrobił zdęcie budynku a na środku słup, (też mi takie foty wychodzą, nie jestem idealny) Patrzymy na błędy innych a sami je robimy
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2018-09-24 18:07:26 (7 lat temu)
Piotr Kowalski
+1 głosów:1
do piotr brzezina : A to prawda, że „żaby” są pod ochroną i ona lubi jak do niej mówię „żaba”. Ale wracając do jakości fotek, z jakimi mam dość duży bałagan po awarii komputera, informatyk powiedział mi, że zdjęcia pochodzą z pamięci dysku i awaria mogła je w jakiś sposób uszkodzić pod kątem jakości i z tego powodu będę musiał wiele ich usunąć. No cóż, złośliwość przedmiotów martwych. Trochę szkoda, bo wiele lat fotografii poszło w las. Ale najbardziej jest mi żal „żaby”.
2018-09-24 21:59:50 (7 lat temu)
piotr brzezina
Na stronie od 2011 listopad
14 lat 7 miesięcy 11 dni
Dodane: 20 września 2018, godz. 18:42:31
Autor zdjęcia: piotr brzezina
Rozmiar: 1700px x 961px
Licencja: CC-BY-NC-ND 3.0
Aparat: NIKON D5300
1 / 1250sƒ / 5ISO 20022mm
0 pobrań
626 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia piotr brzezina
Obiekty widoczne na zdjęciu
restauracje
Karczma "Rajcula"
więcej zdjęć (58)
ul. Gliwicka
więcej zdjęć (100)