Wambierzyce - Dom pielgrzyma im. Świętej Rodziny, Hotel w Wambierzycach który jeszcze na początku lat 90-tych był co najwyżej Domem Wycieczkowym.
Restauracja była nawet znośna, ceny niewysokie choć wielkość porcji taka ... pokutnicza raczej.
Noclegownia była jednak w tym wszystkim najciekawsza :)).
Otóż ok. godz. 22 pani znajdująca się w recepcji wychodziła z niej, zamykała drzwi od tego przybytku z zewnątrz i szła zwyczajnie spać do własnego domu. Problem w tym, że nikt z nocujących o tym nie wiedział. Rano gdy chcieliśmy zakupić świeże pieczywo a jeden gość musiał spieszyć się na jakieś spotkanie, ze zdumieniem stwierdziliśmy że nie da się wyjść na zewnątrz. No cóż, wejście do toalety na pietrze (od drugiej strony), wyjście przez okno na daszek nad drzwiami, rynna i siuuuuu na dół. Po 9 rano pani wracała i otwierała na powrót to miejsce.
1993
- Dodane: 2011-04-28 14:27:54