starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
2018-10-21 21:54:35 (7 lat temu)
do antypuszka©: W pierwszej chwili też to pomyślałem ale przekonania pełnego nie mam.
2018-10-21 21:59:17 (7 lat temu)
Chyba w tle widać ten budynek to fotka musiała by być wykonana gdzieś przy ul. Lwóweckiej
2018-10-21 22:04:57 (7 lat temu)
2018-10-21 22:06:10 (7 lat temu)
do antypuszka©: To widok w stronę Jeżowa, po prawej jest zapewne Grunwaldzka.
2018-10-21 22:06:48 (7 lat temu)
do fantom: Tak jest. Dałem znacznik posesji przy ul. Grunwaldzkiej 63.
2018-10-21 22:07:47 (7 lat temu)
Coś mi się zdaje, że datowanie o wiele w dół.
2018-10-21 22:09:55 (7 lat temu)
Dariusz Łukasik
+1 głosów:1
"To jestem ja"! - najlepszy motyw tego zdjęcia, gratulacje dla kol. Sławka za rozpoznanie budynku!
2018-10-21 22:11:32 (7 lat temu)
do fantom: To tyły ulicy Grunwaldzkiej, wytyczenie i zabudowa ulicy Lwóweckiej, którą też tu widać, to lata po 1914 roku, dlatego daj taką, górną datę graniczną.
2018-10-21 22:14:41 (7 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Data jest na roboczo.
2018-10-21 22:16:40 (7 lat temu)
antypuszka©
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Z datą tak napisałem, bo nie widzę zabudowań jednostki wojskowej przy ul. Lwóweckiej, a powinna już być.
2018-10-21 22:16:56 (7 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Te zabudowania już powinno widać
2018-10-21 22:17:56 (7 lat temu)
fantom
+1 głosów:1
Wg mnie zdjęcie jest z terenu dzisiejszej oczyszczalni.
2018-10-21 22:18:15 (7 lat temu)
do antypuszka©: Moim zdaniem zasłania ta gałąź, główny, duży budynek "Neumann Kaserne".
2018-10-21 22:21:34 (7 lat temu)
Dariusz Łukasik
+1 głosów:1
do fantom: Ja się z tą opinią zgadzam, sporo tego wojsko w Jeleniej Górze wtedy miało, np. dawny "Autodrom" w Jeżowie Sud. był w całości terenem ćwiczeń żołnierzy, po 1945 miało je nasze wojsko."Autodrom" w Jezowie Sud. już jest przygotowany pod zabudowę! jednorodzinną, mam w planach utworzenie obiektu łączącego wszystkie te dawne wojskowe funkcje.
2018-10-21 22:25:38 (7 lat temu)
antypuszka©
+2 głosów:2
Chyba to samo miejsce, tylko z lewej strony
2018-10-21 22:32:59 (7 lat temu)
do antypuszka©: Całkiem możliwe.
2018-10-21 22:34:55 (7 lat temu)
fantom
+2 głosów:2
Szybka akcja i fotka rozpracowana ;)
2018-10-21 22:53:37 (7 lat temu)
fantom
Na stronie od 2012 maj
14 lat 0 miesięcy 29 dni
Dodane: 21 października 2018, godz. 21:10:57
Źródło: Flickr
Rozmiar: 1250px x 844px
6 pobrań
1288 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia fantom
Obiekty widoczne na zdjęciu
oczyszczalnie ścieków
ul. Lwówecka
więcej zdjęć (499)
Dawniej: Von Mackensenstrasse