|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 6
Lata 1967-1969 , Skrzyżowanie Toporowskiego z Pocieszka. |
Dużo tam jeszcze jest tych zdjęć? Nie mogę się doczekać kolejnych! ;) 2018-11-30 09:34:17 (7 lat temu)
do cm: Ta kolekcja Pani Ewy liczy między 50 a 60 zdjęć - kilka jest bardzo złej jakości (głównie brak ostrości i źle dobrana przesłona) - ale to typowe, gdy się robiło fotki na analogu - zawsze kilka było strzelonych "na zmarnowanie". Reszta zdaje się być robiona jakby specjalnie dla Fotopolska.eu - miasto, infrastruktura, minimum ludzi, etc. Jestem pod wielkim wrażeniem tej serii. 2018-11-30 09:48:55 (7 lat temu)
Ciekawe, czy na tym skrzyżowaniu którykolwiek z kierowców wjechał w słup? Że na skrzyżowaniu, tak centralnie, policjant stał - to i dzisiaj się zdarza. Ale ... może to są tyczki i bramka do slalomu specjalnego? Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: slalom 2018-11-30 11:25:12 (7 lat temu)
do ArcB: Ten odcinek ul. Targowej jest jakby dopiero w budowie. Widocznie kiedy stawiano słupy, jeszcze go nie było. 2018-11-30 12:26:16 (7 lat temu)
do cm: Sam już nie wiem, czy to budowana Targowa, czy jeszcze "stara" Szydłowska? Ale tam w głębi Toporowskiego, chyba jeszcze jest przejazd kolejki wąskotorowej do Daleszyc lub jego pozostałości? 2018-11-30 12:34:29 (7 lat temu)
do ArcB: Obecnie przebiega tędy Targowa, a wtedy... nie wiem. Mocno się układ ulic zmienił w tym miejscu. 2018-11-30 12:50:20 (7 lat temu)
|
|
Na stronie od 2017 wrzesień
8 lat 9 miesięcy 14 dni |