|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 6
Lata 1960-1965 , Na początku lat piędziesiątych rozpoczęła się budowa osiedla Łyżbice (Lyžbice), które z czasem stało się centrem miasta Trzyniec. Na zdjęciu widać plac Milicji Ludowych (Lidových milicí), teraźniejsza nazwa jest plac T.G.Masaryka (náměstí T.G.Masaryka).Skomentuj zdjęcie
|
4 pobrania 1753 odsłony 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Zbigi Obiekty widoczne na zdjęciu Dzielnica Łyżbice (Lyžbice) więcej zdjęć (5) pl. T. G. Masaryka (Náměstí T. G. Masaryka) więcej zdjęć (9) |