starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 5.98

Polska woj. dolnośląskie powiat wrocławski Sobótka ul. Chopina Fryderyka

1973 , Ulica Chopina. Mieszkańcy uczestniczący w czynie społecznym mającym uczcić I Krajową Konferencję PZPR. W tle widoczna brama budynku przy ul. Chopina 17-19. Po prawej fragment pawilonu handlowego przy Chopina 19a. Zdjęcie pochodzi z kroniki miasta.

Skomentuj zdjęcie
Danuta B.
+1 głosów:1
Nie mam podobnego ujęcia, ale na zdjęciach niewidocznego tu, bo schowanego za pawilonem budynku z okazałą bramą, widać ten skwerek. Całkiem ładny. A propos - co to za dom, ten z tyłu?
2010-10-14 16:57:33 (15 lat temu)
do Danuta B.: To najzwyklejszy dom mieszkalny. Brama prowadzi na jego podwórko.
2010-10-14 17:10:26 (15 lat temu)
Danuta B.
+1 głosów:1
do Cristoforo: Jednak ten dom jest niezwykły, co tam było :za Niemca\"?
2010-10-14 17:24:26 (15 lat temu)
do Danuta B.: Nie wiem, ale się dowiem ;)
2010-10-14 18:22:14 (15 lat temu)
Jarosław Dubowski
+2 głosów:2
Czyn partyjny - jak się mówiło \"Partia grabi kraj\" :)
2010-10-14 20:59:14 (15 lat temu)
do Cristoforo: Trochę czasu to zajęło, ale już wiem, że przed wojną mieścił się tutaj Areszt.
2011-11-28 12:09:52 (14 lat temu)
Danuta B.
+1 głosów:1
do Cristoforo: Może coś z naszych zdjęć da się wyciągnąć - założymy obiekt.
2011-11-28 12:27:19 (14 lat temu)
Danuta B.
+1 głosów:1
do Cristoforo: Budynek od razu wydał się dziwny - te bramy, te okna - utworzyłam obiekt . Neo wtedy też focił, może coś dorzuci. Wielkie dzięki za rozpracowanie przeznaczenia.
2011-11-28 17:21:50 (14 lat temu)
do Danuta B.: Ojj Neo dorzuć coś, dorzuć :) Im więcej tym lepiej :) Do dzis nie było niczego, ale Danusia poratowała świetnymi fotkami.
2011-11-28 21:27:58 (14 lat temu)
Neo[EZN]
+1 głosów:1
do Cristoforo: Neo czuwa i coś może dziś dorzuci choć nie wiem czy z Sobótki bo chyba tego budynku nie fotografowałem ale może zajadę do Sobótki w jakiś w miarę pogodny weekend i porobię trochę zdjęć :)
2011-11-28 21:30:45 (14 lat temu)
do Neo[EZN]: I jak tu nie lubić takiego szefa? :)) Nie musi być ten budynek ;) A jak nie Sobótka to może coś z okolic ;)
2011-11-28 21:40:26 (14 lat temu)
do Cristoforo: Cokolwiek:). A najlepiej poprawka, by się linki nie kićkały.
2011-11-28 21:45:46 (14 lat temu)
Cristoforo
Na stronie od 2006 kwiecień
20 lat 2 miesiące 14 dni
Dodane: 14 października 2010, godz. 14:41:39
Źródło: inne
Autor: Józef Śliz ... więcej (54)
Rozmiar: 1100px x 664px
0 pobrań
1705 odsłon
5.98 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Cristoforo
Obiekty widoczne na zdjęciu
ul. Chopina Fryderyka
więcej zdjęć (75)
Dawniej: Bahnhofstrasse, gen. Świerczewskiego Karola