starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 16 głosów | średnia głosów: 6

Polska Fotopolska Fotopolanie w akcji

25 maja 2019 , Ogólny widok na stacije transformatorowa.

Skomentuj zdjęcie
vetinari
+2 głosów:2
Dedikujemy to zdjiecie Markowi ☺☺☺
2019-05-27 10:19:46 (7 lat temu)
Marek W
+1 głosów:1
do vetinari: Dziękuję Wam chłopaki :)
2019-05-27 19:09:18 (7 lat temu)
vetinari
+2 głosów:2
do Marek W : Poprostu nam Cie Marku brakowalo...ale wiem źe nastepnym razem na spotkaniu w Bieszczadach sie zobaczymy ☺☺☺
2019-05-28 07:16:30 (7 lat temu)
pawulon
+1 głosów:1
do vetinari: W Bieszczadach??? Miało być przecież w Augustowie ;-)
2019-05-28 15:33:03 (7 lat temu)
ZPKSoft
+2 głosów:2
do pawulon: A w planie jest w Górach Świętokrzyskich ;-)
2019-05-28 15:38:42 (7 lat temu)
do pawulon: Dobrze źe juź dziala wyszukiwarka, inaczej bym nie dal rade odnaleźcz ☺☺☺
2019-05-28 17:28:45 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Czemu tak skromnie, czy polska miala kiedyś jakieś kolonie ? Jakieś dzierźawy w Karibiku albo w Oceanu Indijskim ?? ☺☺☺
2019-05-28 17:30:22 (7 lat temu)
do vetinari: Za Jagiellonów sięgała Morza Czarnego. No jeszcze w Turcji jest polski Adampol y. Dalej to już chyba tylko w marzeniach ;-)
2019-05-28 18:23:43 (7 lat temu)
Proponuje jechać na spotkanie do "esski" ;-)
2019-05-28 18:55:32 (7 lat temu)
ZPKSoft
+2 głosów:2
do piotr brzezina : No, wyczarterujemy cały samolot dla ekipy fotopolskiej ;-)
2019-05-28 19:09:33 (7 lat temu)
cm
do ZPKSoft: Kiedy? Może bym się pojawił ;)
2019-05-29 08:49:38 (7 lat temu)
do cm: Może wystąpisz w roli organizatora ? Chętnie pomogę, bo na odległość działanie jest trudne. Znasz teren i masz duuuuuużo bliżej.Termin na 2020 ustalimy.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2019-05-29 09:03:58 (7 lat temu)
cm
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Tego się obawiałem :) A tak liczyłem, że uda się przyjść na gotowe ;) Wstępnie mogę zadeklarować wsparcie lokalne, ale wolałbym nie być głównym organizatorem. Z przyjemnością mogę natomiast oprowadzić wycieczkę po Kielcach, gdyby się taka wola pojawiła.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2019-05-29 11:17:57 (7 lat temu)
do cm: Mogę się już zapisać na przyjazd ;-)
2019-05-29 14:11:05 (7 lat temu)
do cm: Ok, jeżeli nie będzie innych chętnych do organizacji zlotu ( wstępnie już zadeklarował się Dariush w okolicach Jeleniej) to pomyślimy o wspólnym działaniu. Mam na oku pewne miejsce we Wzdole jako bazę ;-)
2019-05-29 14:40:14 (7 lat temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Poczekaj, po pomysłów może być więcej. W niedzielę Dariush wstępnie się zadeklarował jako organizator na zlot w rejonie Jeleniej G.
2019-05-29 14:42:17 (7 lat temu)
vetinari
Na stronie od 2014 czerwiec
12 lat 0 miesięcy 2 dni
Dodane: 27 maja 2019, godz. 10:19:11
Autor zdjęcia: vetinari
Rozmiar: 1259px x 1900px
Aparat: Canon EOS 200D
1 / 125sƒ / 9ISO 10010mm
0 pobrań
559 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia vetinari
Obiekty widoczne na zdjęciu
Fotopolanie w akcji
więcej zdjęć (790)
Fotopolska
więcej zdjęć (18)
Stacja transformatorowa
więcej zdjęć (5)