|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 5.35
26 października 2010 , Ciężki sprzęt budowlany ( jakaś spychoładowarka czy coś ? ) pozostały po pracach przy regulacji Bobrówki, czyli już jakiś dłuższy czas tak stoi...Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 30 października 2010, godz. 19:33:20 Autor zdjęcia: stoik Rozmiar: 1200px x 900px Aparat: COOLPIX L16 1 / 184sƒ / 5.6ISO 646mm
2 pobrania 1143 odsłony 5.35 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia stoik Obiekty widoczne na zdjęciu ul. Ustrońska więcej zdjęć (13) Ulica Ustrońska w Cieszynie, jak sama nazwa mówi była wyjazdem z miasta w kierunku Ustronia oraz Wisły. W latach pięćdziesiątych XXw. jej część od Mnisztwa do Krasnej została zamknięta a ruch w kierunku Ustronia "puszczono" nowym odcinkiem biegnącym od ul. Bielskiej na wysokości "Motelu" docelowo łączącym się z dawnym biegiem ul. Ustrońskiej pod "Zamkiem" w Krasnej. Zamknięty obecnie dla ruchu kołowego odcinek dawnej Ustrońskiej zaczyna się szlabanem na wysokości dawnych magazynów PTHW na Mnisztwie a kończy się w okolicy stawów PZW w Krasnej. |