starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Stenek
+1 głosów:1
Byłem tam wtedy, ale dziecięciem będąc, dysponowałem jeno "aparatem" marki DRUH, któremu jak źle wykręciłem obiektyw, to urwałem spust od migawki ! Tutaj => widać dlaczego
Chyba tu gdzieś dałem na FP moje zdjęcie tego rozwalonego mostu ... zrobionego Druhem
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2019-09-25 22:54:31 (6 lat temu)
Milan CZtesin
Na stronie od 2016 luty
10 lat 4 miesiące 20 dni
Dodane: 24 września 2019, godz. 5:13:49
Źródło: Zbiory prywatne
Autor: Josef Jendrisak ... więcej (1)
Rozmiar: 1218px x 849px
7 pobrań
1275 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Milan CZtesin
Obiekty widoczne na zdjęciu
mosty
I Most Wolności
więcej zdjęć (8)
Zbudowano: 1947
Zlikwidowano: 1970

I Most Woilnosci wybudowany w 1947 r. na miejscu zniszczonego przez Niemców w 1945 r.  Mostu Jubileuszowego.



19 lipca 1970 r. most został zerwany podczas wielkiej powodzi. NIesione przez wodę konary drzew utworzyły zator, który próbowali usunąć skierowani tam strażacy. Stale powiększający się zator i napór wody spowodowały że most nie wytrzymał. 12 starażaków razem z porwanym mostem wpadło do wody. Siedmiu zdołano uratować, pięciu natomiast utonęło. Po latach na ścianie budynku straży granicznej odsłonięto tablicę upamiętniającą strażaków. 


Most Wolności
więcej zdjęć (23)
Zbudowano: 1974

Po kilkudniowych deszczach, 19 lipca 1970 r. rzeka Olza osiągnęła 5,5 m i zaczęła wylewać się z obu brzegów. Strażacy z Polski, a także ze strony czeskiej wspólnym wysiłkiem próbowali zabezpieczyć most przed dużymi pływającymi kłodami i pniami drzew. Do tragedii doszło rano, kiedy wezwano Czechów do ochrony mostu na pobliską Ropicę i na Baliny. W pewnym momencie pod mostem przepłynęły dwa duże drzewa. Zderzyli się z filarem mostu, podnieśli cały most i wyrwali jezdnię. Do wzburzonej Olzy wpadło czternastu strażaków. Niektórych strażaków udało się uratować nawet po przepłynięciu kilku kilometrów po wzburzonej wodzie. W wyniku zdarzenia zginęło pięć osób, a trzech ciał nigdy nie odnaleziono.


ul. Strzelnicza (Střelniční)
więcej zdjęć (296)
Ulica nazwana została w marcu 1892 r. i przypisana była do dzielnicy Kamieniec. Właściwą jednak drogę wytyczono już w 1880 r., kiedy budowano drewniany most Gurniaka przez rzekę Olzę obok późniejszej Strzelnicy. Była to prywatna inicjatywa polskiego adwokata Georg (Jerzego) Kukucza (pisany też Kukutsch, który miał na tej ulicy magazyny - chyba brat Moritz? Georg zmarł w kwietniu 1887 r. w wieku 65 lat, pochowany został na cmentarzu ewangelickim) i właściciela realności Johanna Gurniaka. W 1902 r. planowano drogę poszerzyć na 15m. W grudniu 1930 r. podjęto decyzję o regulacji skrzyżowania na wysokości domu Fasala w kierunku gazowni miejskiej i ul. Fabrycznej aż po realność Pressera. Pierwotna nazwa brzmiała Schiesshausstrasse. Związana była z lokalizacją Strzelnicy . Zmiany nazwy ulicy były następujące: W 1917 r. ul. Hindenburga, 1920 - 1938 ul. Strzelnicza (początkiem lat 20 tych XX w. władze miasta zamierzały zmienić nazwę ulicy na ul. Kramářova), 1938 - 1939 ul. Marszałka Rydza-Śmigłego, 1939 - 1945 Wehrmachtstraße (połączona z ul. 3 Maja - przeprowadzono renumerację budynków), 1945 - 1948 ul. Strzelnicza, 1948-1989 ul. Lenina, od 1992 r. aż po współczesność ponownie ul. Strzelnicza. W 1920 r. na posiedzeniu gminnym (niepodzielonego jeszcze Cieszyna) radny Prochaska zaproponował przedłużenie linii tramwajowej. Chodziło o odcinek od dworca kolejowego biegnąc ul. Strzelniczą przez Most Jubileuszowy, ul. Franciszka Józefa aż do ul. Bielskiej, gdzie następnie miała prowadzić aż do dóbr Presera na Bobrku, co proponował Ernst Farnik. Obecna ul. Michejdy dawniej nazywała się ul. Strzelniczą.