|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 11 głos | średnia głosów: 6
8 września 2019 , Szczęść Boże 54 |
Ciekawe jak on sie tam wcisnal ?? ☺☺☺ 2019-10-30 19:16:49 (6 lat temu)
do vetinari: Bokiem. 2019-10-30 19:27:29 (6 lat temu)
Nie wiedziałem, że takie nazwy ulic są. 2019-10-30 21:02:51 (6 lat temu)
do chrzan233 : Wywodzi się od pozdrowienia górniczego i występuje w wielu śląskich miastach. 2019-10-30 21:35:12 (6 lat temu)
do fantom: Albo go tam zamontowano razem z oknem ☺☺☺ 2019-10-31 07:01:11 (6 lat temu)
do vetinari: To jest guminfenster 2019-10-31 07:19:05 (6 lat temu)
do piotr brzezina : A po naszemu ? 2019-10-31 09:13:38 (6 lat temu)
do piotr brzezina : To jest ciekawe ze jak coś się stanie to nic niewidzieli. 2019-10-31 11:15:31 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Gumowe okno ;-) 2019-10-31 12:33:07 (6 lat temu)
do piotr brzezina : Dzięki ;-) 2019-10-31 17:26:44 (6 lat temu)
|
|
Na stronie od 2011 styczeń
15 lat 5 miesięcy 3 dni |