|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 1 głos | średnia głosów: 6
14 lutego 2020 , Chyba stare okna byłe fajniejsze... |
Taka wielkość zdjęcia (ponad 5kpx) ma sens, gdy ma jakieś uzasadnienie. Np. duża liczba szczegółów, super jakość etc. 2020-02-15 23:20:08 (6 lat temu)
do fantom: Szczególów pełno...klamki, zawiasy, źarówki, anteny...itd... 2020-02-15 23:28:35 (6 lat temu)
do esski : Jeszcze cegły i spoiny. 2020-02-15 23:42:50 (6 lat temu)
|
|
Na stronie od 2017 styczeń
9 lat 5 miesięcy 16 dni |