|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 2 głosy | średnia głosów: 6
26 lipca 2009 , Oficyna "Ogrody" -wieża |
Czym się to zdjęcie różni od tego: . 2020-07-31 10:06:44 (5 lat temu)
do Ryszard Kumorek: Na tym nie widać okna i drugiego plastronu. 2020-07-31 10:26:46 (5 lat temu)
do Ryszard Kumorek: Żebyś nie musiał drążyć tematu podmieniłem na coś innego.Myślę,że cię to zadowoli? 2020-07-31 11:07:41 (5 lat temu)
do Ryszard Kumorek: Różnica minimalna jest , czyli nie dubel, ostatnio zauważyłem zdjęcie jednego bloku który tylko z przodu jest 7 razy obfocony i różnice są tak minimalne że ja bym dał kosz za duble, ale zdjęcia otrzymały kilka 6 od znanych z profesjonalizmu fotopolan i nie zareagowali na to. Ostatnio wolno wszystko wrzucać byle jest opis zdjęcia. Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd 2020-07-31 11:10:20 (5 lat temu)
do JureK: To nie dubel. 2020-07-31 11:18:13 (5 lat temu)
|
|
Na stronie od
0 dni |