|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 11 głos | średnia głosów: 6
19 września 2020 , Budowa centrum przesiadkowego "Opole Wschodnie", gotowa konstrukcja zasadniczej części żelbetowego przepustu, pozostała do wykonania część dziobowa, która umożliwi wciśnięcie całości w nasyp kolejowy bez konieczności przerywania ruchu kolejowego. Widok od strony północno-wschodniej.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 19 września 2020, godz. 14:02:46 Autor zdjęcia: Gandalf Rozmiar: 1700px x 1275px Aparat: DPix 750Z 1 / 337sƒ / 5.6ISO 506mm
1 pobranie 951 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Gandalf Obiekty widoczne na zdjęciu Budowa centrum przesiadkowego "Opole Wschodnie" więcej zdjęć (166) Zbudowano: 2019-2021 ul. Rataja Macieja więcej zdjęć (173) Dawniej: Związku Młodzieży Wiejskiej Poprzednia nazwa, ul. Związku Młodzieży Wiejskiej, została zniesiona uchwałą Rady Miasta z 12 marca 1991 r. |