starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 6

Polska woj. mazowieckie Warszawa Śródm. Północne pa. Wiecheckiego Stefana Rzeźba "Sawa"

9 listopada 2020 , Rzeźba przedstawiająca w mocno zgeometryzowanej formie, Sawę - bohaterkę legendarnej opowieści o Warsie i Sawie.

Skomentuj zdjęcie
zygmunt_ra
+1 głosów:1
Gdyby nie podpis, raczej ciężko byłoby wpaść na to, że mamy oto przed sobą postać kobiety ;-).
2020-11-22 02:57:19 (5 lat temu)
Anneob
+1 głosów:1
do zygmunt_ra: Zgadza się. To samo w malarstwie. Okrzyknięci niemal za geniuszy, pewni malarze z pocz. XXw. potrafili tak zdeformować i ‘’rozczłonkować’’ postać, że aż boli. Miała to być, awangarda i wyraz postępu w sztuce.
2020-11-27 13:47:18 (5 lat temu)
yani
+3 głosów:3
Są różne gusta...
Ale w naszym kraju większość ludzi nie wie kto to był Penderecki, a prawie wszyscy znają Martyniuka...
2020-11-27 13:59:27 (5 lat temu)
Jazzek
+2 głosów:2
do yani: No bo te Pendereckie to takie smętne, a Martyniuk jest przynajmniej wesoły.
2020-11-27 14:44:12 (5 lat temu)
do Jazzek:
:))
2020-11-27 14:56:58 (5 lat temu)
zygmunt_ra
Na stronie od 2004 wrzesień
21 lat 9 miesięcy 24 dni
Dodane: 22 listopada 2020, godz. 2:55:14
Autor zdjęcia: zygmunt_ra
Rozmiar: 1597px x 1900px
Aparat: SM-G930F
1 / 50sƒ / 1.7ISO 804mm
0 pobrań
662 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia zygmunt_ra
Obiekty widoczne na zdjęciu
pa. Wiecheckiego Stefana
więcej zdjęć (123)
Dawniej: Pasaż Śródmiejski