starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Tu po lewej stronie było chyba kino "Bałtyk" ?
2020-12-15 07:17:51 (5 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Nie. Kino było mniej więcej za ciężarówką stojącą przy krawężniku. Budynek po lewej istnieje do dziś
.
2020-12-15 09:30:41 (5 lat temu)
do VonGregor: Ok..faktycznie...
2020-12-15 09:31:46 (5 lat temu)
Desperado
Na stronie od 2015 lipiec
10 lat 11 miesięcy 0 dni
Dodane: 28 listopada 2020, godz. 13:19:10
Autor: Sergiej Bessmiertnyj ... więcej (35)
Rozmiar: 1646px x 1080px
4 pobrania
886 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Desperado
Obiekty widoczne na zdjęciu
ul. Wrocławska
więcej zdjęć (409)
Dawniej: Breslauer Strasse