starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 6

Polska woj. dolnośląskie powiat karkonoski Borowice Obiekt w lesie

11 grudnia 2020 , Nie wiem, jakie było przeznaczenie tego budynku.

Skomentuj zdjęcie
arkuba
+1 głosów:1
W tym artykule mowa o podobnych obiektach przy Drodze Sudeckiej:
Według autora: "Wszystko wskazuje na to, że są to tzw. amplifikatornie czyli stacje wzmacniakowe sygnału telefonicznego, będące częścią systemu łączności. Powraca tu oczywiście wątek militarny. Niemcy, przygotowując się do wojny, zapobiegawczo rozbudowywali swój system łączności, newralgiczne elementy starali się ukrywać i zabezpieczać przed możliwością łatwego zniszczenia."

Czy to także jest tego typu budowla?
2022-02-15 10:09:43 (4 lata temu)
Zdjęcia ze środka się pokażą to może będzie się można wypowiedzieć...
2022-02-15 11:38:31 (4 lata temu)
do arkuba: Tu jeszcze budowla - ale jak nazwać i do czego służyło coś takiego ?...
2022-02-15 22:50:10 (4 lata temu)
arkuba
Na stronie od 2013 październik
12 lat 7 miesięcy 28 dni
Dodane: 21 grudnia 2020, godz. 16:24:41
Autor zdjęcia: arkuba
Rozmiar: 1700px x 1275px
1 pobranie
645 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia arkuba
Obiekty widoczne na zdjęciu