starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Fotopiesek ?
2021-02-07 20:36:31 (5 lat temu)
BadKing83
+2 głosów:2
To nie Buszów, to Byszewo w województwie zachodniopomorskim.
2021-04-01 07:55:14 (5 lat temu)
fantom
+1 głosów:1
do BadKing83: Skąd wiadomo, że nie odwrotnie? Obie miejscowości miały taką samą niemiecką nazwę. ;-) No dobra, przeniosę.
2021-04-01 21:58:56 (5 lat temu)
do Darek Pawlak: Dubla przeniosłeś.
2021-04-01 22:07:38 (5 lat temu)
do fantom: Jeśli dla ciebie jest to dubel i to akurat ten wart skasowania, to go kasuj. Ja mam inne zdanie.
2021-04-01 22:09:27 (5 lat temu)
do Darek Pawlak: Wybierz lepsze i skasuj gorsze. Nie zbieramy dubli.
2021-04-01 22:13:46 (5 lat temu)
do fantom: Nie mam uprawnień do takich rzeczy jak kasowanie czy podmiana cudzych zdjęć.
2021-04-01 22:44:15 (5 lat temu)
BadKing83
+1 głosów:1
2021-04-02 08:25:35 (5 lat temu)
Darek Pawlak
Na stronie od 2019 listopad
6 lat 7 miesięcy 23 dni
Dodane: 7 lutego 2021, godz. 20:29:57
Rozmiar: 1000px x 656px
3 pobrania
963 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Darek Pawlak