|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 5.53
sierpień 2010 , Na tyłach stacji jest dużo rozmaitych budynków, które wydają się dziś nieużytkowane.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 30 stycznia 2011, godz. 12:24:18 Autor zdjęcia: Danuta B. Rozmiar: 1300px x 798px Licencja: CC-BY-SA 3.0 Aparat: Canon EOS 5D 1 / 160sƒ / 22ISO 40040mm
3 pobrania 2117 odsłon 5.53 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Danuta B. Obiekty widoczne na zdjęciu Hala Napraw | Koleje Wielkopolskie sp z o.o więcej zdjęć (26) Dawniej: Parowozownia Lokomotywownia (parowozownia ) 30 stanowiskowa. Obiekt powstał wraz ze stacją pod koniec lat 20 (1927?). Stacja kolejowa Zbąszynek więcej zdjęć (46) Zbudowano: 1923 Dawniej: Siedlung Neu Bentschen, Neu Bentschen, Nowy Zbąszyń |