|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 6
26 maja 1991 , Drugi Finał Indywidualnego Turnieju o Młodzieżowe Mistrzostwo Śląska rozgrywany na stadionie Kolejarza. Triumfator Marek Mróz tuż przed zawodami.Skomentuj zdjęcie |
0 pobrań 878 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia foxi Obiekty widoczne na zdjęciu
Stadion Żużlowy im. Mariana Spychały więcej zdjęć (74) Dawniej: Stadion żużlowy Kolejarz Opole Uchwałą Rady Miasta z dnia 2 lipca 2015 r., obiektowi sportowemu przy ul. Wschodniej w Opolu, nadano nazwę Stadion Żużlowy im. Mariana Spychały. ul. Wschodnia więcej zdjęć (96) Dawniej: Weiden Strasse, Marcelego Nowotki Poprzednia nazwa, ul. Marcelego Nowotki, została zniesiona uchwałą Rady Miasta z 12 marca 1991 r. |