|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 4.74
28 maja 2005 , Wlot spod ratusza w ulicę Bracką. Po lewej kubły na śmieci które nie stanowią ozdoby! Trzymanie wszelkich kubłów na widoku to wydawałoby się "nierozwiązywalny" problem wielu zabytkowych centrów miast.Skomentuj zdjęcie |
Dodane: 26 lutego 2011, godz. 21:33:31 Autor zdjęcia: † KazimierzP Rozmiar: 1200px x 900px Licencja: CC-BY-SA 2.0 Aparat: DiMAGE A200 1 / 200sƒ / 4.5ISO 5021mm
1 pobranie 1052 odsłony 4.74 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia † KazimierzP Obiekty widoczne na zdjęciu ul. Bracka więcej zdjęć (258) Dawniej: Brüderstraße |