starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 15 głosów | średnia głosów: 6

Polska woj. świętokrzyskie powiat buski Busko-Zdrój al. Mickiewicza Adama Rzeźby "ludzie z żelaza"

7 października 2021 , "Żelaźni Ludzie" Zbigniewa Frączkiewicza przy "Bristolu".

Skomentuj zdjęcie
Mariusz Brzeziński
+1 głosów:1
W innych miastach mieli nick "świnstery".
2021-10-26 21:53:19 (4 lata temu)
Jarosław Dubowski
+2 głosów:2
do Mariusz Brzeziński: Zwłaszcza w Gorzowie, gdzie ustawienie pierwszego Żelaznego zainicjował radny Finster.
2021-10-27 09:30:17 (4 lata temu)
fralat
Na stronie od 2015 listopad
10 lat 7 miesięcy 12 dni
Dodane: 19 października 2021, godz. 19:02:06
Autor zdjęcia: fralat
Rozmiar: 2000px x 1325px
Aparat: NIKON D5100
1 pobranie
656 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia fralat
Obiekty widoczne na zdjęciu
Rzeźby "ludzie z żelaza"
więcej zdjęć (5)
Wykonawca: Zbigniew Frączkiewicz
al. Mickiewicza Adama
więcej zdjęć (227)