|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 15 głosów | średnia głosów: 6
10 sierpnia 2021 , - Który masz numerek? |
Pozdrawiam Was :-) 2021-11-08 21:59:08 (4 lata temu)
do piotr brzezina : Dzięki - wzajemnie. 2021-11-09 05:54:07 (4 lata temu)
do bonczek_hydroforgroup: Tomek jaką zupę jadłeś? 2021-11-09 09:00:27 (4 lata temu)
Tak bylo naprawde ? I o co chodzi z tymy numerkami ? Dziękuje za odpowiedź....☺☺☺ 2021-11-09 09:06:17 (4 lata temu)
do vetinari: To z filmu: , ale u nas czasami trudno odróżnić fikcję od prawdy :))) Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup. 2021-11-09 09:09:59 (4 lata temu)
do Eugeniusz S.: Zupy nie było a kasza niedogotowana......bar mleczny z Misia był tutaj Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja 2021-11-09 09:24:13 (4 lata temu)
do max: Rozumiem, co chodzi o ten fim, widzialem go chyba tylko raz. Ale widocznie jest absurdalnoie doskonaly. Ciekawe czy za komuny sobie niepoleźal w trezoru....☺ 2021-11-09 09:25:36 (4 lata temu)
do vetinari: Udało się bo w 1980/81 cenzura wyraźnie osłabła... 2021-11-09 09:27:44 (4 lata temu)
do Jarosław Dubowski: Rozumiem, mamy teź z tej epoky szarego "absurdistanu" pare perelek. Myśle źe taky rodzaj filmów zmuszal ludzi do myślenia. Lubilem te czasy, bo czytanie pomiędzy treśćami nam pozwalalo wiele sobie domyślać i szukać. 2021-11-09 09:35:09 (4 lata temu)
do vetinari: Dokładnie - a do tego taki filmowiec mógł przynajmniej podystkutować z cenzorem o tym co jest do zmiany i dlaczego. Dzisiaj nie ma takiej możliwości - wycinają wszelkie "niepoprawne" treści bez słowa wyjaśnienia. 2021-11-10 01:16:06 (4 lata temu)
do zygmunt_ra: Niemyśle źe, przynajmniej u nas, jest ptrzeba "ręka" cenzora. Produkcjia naszych, czeskich filmów jest obecnie bardzo cienka, plytka i do niczego. 2021-11-10 09:30:34 (4 lata temu)
do vetinari: To chyba podobna tendencja - jak w kinie polskim. Za PRL - po odcedzeniu papki ideologicznej, robiono całkiem niezłe filmy. Teraz to porażka na wszystkich polach - scenariusze, aktorstwo etc. O nachalnej "ideolo", czy wtrętach politycznych już nawet nie mówię. 2021-11-10 09:50:11 (4 lata temu)
do zygmunt_ra: Z żalem Zygmuncie przyznaje Tobie racje....właśnie jestem po seansie "Pętli" z Holoubkiem.....dziś nie robią takich filmów o aktorach nie wspominając. 2021-11-10 10:40:48 (4 lata temu)
do zygmunt_ra: A język którym posługują co drugie słowo to K.... i H..... 2021-11-10 13:03:45 (4 lata temu)
do Eugeniusz S.: No niestety ... język w filmach podąża za językiem z naszej przestrzeni publicznej ... a z tym jest coraz gorzej. 2021-11-10 23:31:36 (4 lata temu)
|
|
Na stronie od 2004 sierpień
21 lat 10 miesięcy 5 dni |
![]() |
muzea
|
Muzeum prywatne mieszczące się w podziwmiach foru. Eksponaty z prywatnej kolekcji własciela i ze zbiórek.