starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 6

Polska woj. małopolskie powiat wielicki Wieliczka ul. Piłsudskiego

wrzesień 1935 , Opisane jako: "Budowa drogi Kraków-Wieliczka-Lwów".

Skomentuj zdjęcie
jasiekjanow
+2 głosów:2
Prawdopodobnie dzisiejsza ul. Piłsudskiego w Wieliczce, skrzyżowanie z Brodzińskiego. Widoczna wieżyczka to klasztor oo. Franciszkanów
2022-01-03 14:35:23 (4 lata temu)
do jasiekjanow: Prawdopodobieństwo na tyle wysokie, że mogę przypisać?
2022-01-03 14:57:27 (4 lata temu)
do 4elza: Moim zdaniem tak.
2022-01-03 15:46:36 (4 lata temu)
yani
+1 głosów:1
do 4elza:
Moim zdaniem pasuje na 100%, dom pośrodku ze ślepą ścianą to Piłsudskiego 5.
2022-01-03 15:47:09 (4 lata temu)
do yani: A ta wieżyczka po lewej to kościół św. Sebastiana?
2022-01-04 05:58:09 (4 lata temu)
do 4elza:
Nie, to kościół w klasztorze franciszkanów, jak napisał jasiekjanow.
2022-01-04 11:54:41 (4 lata temu)
Łopata, młotek, taczki, wóz i też dało radę drogę budować. Tylko trwało to trochę.
2022-01-04 12:58:32 (4 lata temu)
do Jazzek: Niektórzy to nawet pałace budowali...;-)
2022-01-04 16:47:55 (4 lata temu)
4elza
Na stronie od 2019 luty
7 lat 4 miesiące 2 dni
Dodane: 9 grudnia 2021, godz. 6:19:42
Rozmiar: 3500px x 2358px
4 pobrania
749 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia 4elza
Obiekty widoczne na zdjęciu
ul. Piłsudskiego
więcej zdjęć (8)
Dawniej: Sawickiej Hanki