starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 2 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Mam pytanie. Czy takie zdjęcie z ramką w której jest opis jest dopuszczalne, bo mam tego więcej ?
2022-01-26 23:47:53 (4 lata temu)
vetinari
+2 głosów:2
do Wojciech Szuba: Mnie się wydaje OK. tylko bym troche uciąl ten niepotrzebny kawalek u góry.
2022-01-26 23:59:15 (4 lata temu)
blaggio.
+1 głosów:1
do Wojciech Szuba: Nie chodzi o to, że ramki w ogóle są nie do zaakceptowania. Trzeba do tego podchodzić racjonalnie. Jeśli ramka jest czysta, to ją obcinamy. Jeśli zawiera coś, to ją redukujemy do niezbędnego minimum, chociaż np. widokówki z napisem na ramce lepiej wyglądają, gdy oprócz fragmentu z tym napisem zostawi się cieniutką obwódkę całości.
2022-01-27 21:38:58 (4 lata temu)
Wojciech Szuba
Na stronie od 2020 styczeń
6 lat 5 miesięcy 5 dni
Dodane: 26 stycznia 2022, godz. 23:45:32
Rozmiar: 852px x 650px
3 pobrania
839 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Wojciech Szuba
Obiekty widoczne na zdjęciu
Stargardzkie Centrum Kultury
więcej zdjęć (14)
Dawniej: Areszt Śledczy

1460 - 1897r. - Kaplica św. Jobsta Stała przed Bramą Świętojańską, na prawo od Bahnhofstrasse [ulica Kardynała Stefana Wyszyńskiego], gdzie obecnie znajduje się więzienie sądowe [obecnie Stargardzkie Centrum Kultury]. Należała ona do szpitala św. Jobsta lub Jodoka, który został założony w 1438 roku przez burmistrza Hansa Warnowa. Kaplica została wybudowana w latach 1450-1460 i po czterech wiekach użytkowania jako kościół dla społeczności katolickiej, w 1867 roku z powodu złego stanu została sprzedana do rozbiórki. (Z przewdonika Otto Zucka 1900 r.)



do 1945r - więzienie.



1950 ? - 1976 - Areszt śledczy 105



(Wojtek W.S)


Dawniej: Jobsstrasse, Armii Czerwonej