|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 2 głosy | średnia głosów: 4.83
20 kwietnia 2011 , AmfiteatrSkomentuj zdjęcie
|
Dodane: 22 kwietnia 2011, godz. 9:15:32 Autor zdjęcia: † Yanek Rozmiar: 1200px x 887px Licencja: CC-BY-SA 3.0
4 pobrania 2254 odsłony 4.83 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia † Yanek Obiekty widoczne na zdjęciu Klub "Piastuś" więcej zdjęć (7) Zbudowano: 1971 Na rozległym terenie pomiędzy budynkami Piastowska 106 a Piastowska 104 w roku 1970 rozpoczęto prace nad wybudowaniem placu zabaw dla dzieci który od nazwy ulicy nazwano 'Piastuś". To było pierwsze na Przymorzu Wielkim miejsce o takim przeznaczeniu. Później wybudowano jeszcze dwa " Maciuś I" i "Bolek i Lolek". W tym ogródku jordanowskim możemy znaleźć wspaniałą trasę rowerową z mostkiem, amfiteatr oraz fontannę z brodzikiem dla dzieci a także wszelkiego rodzaju huśtawki czy tunel "wąż". Sam Klub Piastuś prowadzi także zajęcia plastyczne, językowe, sportowe i wiele innych. To miejsce od 40 już lat a szczególnie latem jest stałym elementem zabaw dziecięcych oraz chwilą odpoczynku dla rodziców swych pociech. ul. Piastowska więcej zdjęć (129) |