|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 5.16
8 maja 2011 , Tablica przy wejściu. Bandyci byli ze Związku Zbrojnej Konspiracji oddział "Dzidy"Skomentuj zdjęcie
|
1 / 320sƒ / 10.8ISO 10075mm
1 pobranie 1304 odsłony 5.16 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Rafał T Obiekty widoczne na zdjęciu Powiatowy Inspektorat Weterynarii więcej zdjęć (3) Dawniej: Posterunek Milicji Obywatelskiej ul. Radomska więcej zdjęć (17) |