starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 5.16

Polska woj. mazowieckie powiat szydłowiecki Orońsko ul. Radomska Powiatowy Inspektorat Weterynarii

8 maja 2011 , Tablica przy wejściu. Bandyci byli ze Związku Zbrojnej Konspiracji oddział "Dzidy"

Skomentuj zdjęcie
Jak z jakością fotki?Będę pracował kilka dni na obcym
" laptoku" i nie wiem czy warto wstawiać zdjęcia.
2011-05-08 21:33:00 (15 lat temu)
do Rafał T : Mam wrażenie, że kadr lekko nieostry, u góry bardziej. Ale to raczej nie wina laptoka. Daj następne, zobaczymy.
2011-05-08 21:40:32 (15 lat temu)
To znaczy w 1959 bandyci byli od Dzidy, a teraz zapewne bandyci to ci z MO ;)
2011-05-08 22:51:27 (15 lat temu)
Rafał T
Na stronie od 2011 marzec
15 lat 3 miesiące 10 dni
Dodane: 8 maja 2011, godz. 21:24:02
Autor zdjęcia: Rafał T
Rozmiar: 900px x 1200px
Aparat: SP600UZ                
1 / 320sƒ / 10.8ISO 10075mm
1 pobranie
1304 odsłony
5.16 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Rafał T
Obiekty widoczne na zdjęciu
Dawniej: Posterunek Milicji Obywatelskiej
ul. Radomska
więcej zdjęć (17)