|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 13 głosy | średnia głosów: 6
16 października 2022 , Park Miejski im. Franciszka Kachla |
Wilko-pegaz : ) 2022-10-23 17:29:16 (3 lata temu)
Zawsze myślałem, że pegaz to latający koń, a nie wyjący wilk ze skrzydłami :) 2022-10-23 17:50:38 (3 lata temu)
do Rafał T : Ale on jest szykowny z tym co stało tam wcześniej. 2022-10-23 19:33:58 (3 lata temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : Mnie przypomina dziadek do orzechów. 2022-10-23 20:45:11 (3 lata temu)
Taka koncepcja twórcy... ;) Jak to zobaczyłem, pomysłów na nazwę nasunęło się wiele, z wyjątkiem pegaza ;) Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor. 2022-10-24 05:59:35 (3 lata temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Dokładnie. Pies jest chyba najbardziej adekwatnym określeniem...;-) 2022-10-24 07:47:03 (3 lata temu)
do 4elza: Autor miał lepszą wyobraźnię od nas... ;) 2022-10-24 07:48:44 (3 lata temu)
Kto mi dał skrzydła ? 2022-10-24 07:53:05 (3 lata temu)
|
|
Na stronie od 2009 wrzesień
16 lat 9 miesięcy 0 dni |
![]() |
pomniki
|
Ta nietypowa instalacja wykonana jest z blachy nierdzewnej i często nazywana jest także Wyjącym Psem. Autorem pomnika jest Jacek Wichrowski mający swoją galerię w Bytomiu przy ul. Janty, a specjalizujący się w metaloplastyce. Zajmuję się głównie projektowaniem, ale również wykonawstwem w zakresie kowalstwa artystycznego, ślusarstwa, metaloplastyki. Uczył się kiedyś architektury oraz konserwacji zabytków i coś z tego zostało. Jest to niejako kontynuacja nie tyle hobby czy upodobań, ale wiąże pracę zarobkową z pasją.