starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 5.04

Polska woj. pomorskie Gdańsk Wydarzenia 2011 - Wmurowanie kamienia węgielnego pod ECS

14 maja 2011 , W trakcie wmurowywania kamienia węgielnego, na placu Solidarności zaplanowane były trzy różne demonstracje. Na drodze legalnego pochodu środowisk lokatorskich, na Wałach Piastowskich stanęła ochrona. W efekcie krótkotrwałej bijatyki kilka osób zostało rannych.

Skomentuj zdjęcie
Czemu "środowiska lokatorskie" (czymkolwiek miałyby być) protestują przeciw ECS?
2011-05-17 09:58:50 (15 lat temu)
do Jarosław Dubowski: To raczej dość trudna odpowiedź. rada Miejska zwiększa czynsze a jednocześnie prowadzi kilka dość bizantyjskich inwestycji. Znając dotychczasowe "osiągnięcia" w przekraczaniu budżetu, na 300 mln sie zapewne nie skończy
2011-05-17 10:22:23 (15 lat temu)
Ani murowania ani kamienia tu nie widać.
2011-05-17 11:19:21 (15 lat temu)
do † Yanek: Czyli opcja "komuno wróć"...
2011-05-17 11:36:58 (15 lat temu)
do mamik: Nie widać, bo wmurowanie oglądali Komorowski, prezydent Gdańska, biskup i parę innych osób. Gdańszczan trzymano na jakieś 400 metrów od wydarzenia.
2011-05-17 20:30:11 (15 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
+1 głosów:1
Zdjęcie jak zdjęcie ale uważam, że jeżeli zakłada się jakiś obiekt - w tym wypadku wydarzenie, to warto kilka słów skrobnąć w jego opisie...Gdyby nie dyskusja pod fotografią nie wiedziałbym o co kaman...
2011-05-17 20:38:05 (15 lat temu)
mamik
+2 głosów:2
do bonczek_hydroforgroup: Ja bym zobaczył zdjęcia z terenu budowy zamiast jakiejś szamotaniny.
2011-05-17 20:48:12 (15 lat temu)
do mamik: A jakieś zdjęcia na budowie można zrobić
2011-05-17 20:52:57 (15 lat temu)
do mamik: Zrobić zdjęcia nie ma problemu, bo niemal na wszystkich gdańsko-bizantyjskich inwestycjach są porobione specjalne platformy by to umożliwić. Tutaj wystarczy przejść przez słynną bramę nr 2 a raczej jej marne resztki i idąc w stronę sali BHP mieć u płota po lewej stronie taki właśnie podest.
2011-05-17 21:01:39 (15 lat temu)
do † Yanek: Zdjęcia słynnej bramy nr 2 też nie mamy swoją drogą
2011-05-17 21:08:38 (15 lat temu)
do mamik: Spoko, jakieś będą. Nie Ja to ŁAPA zrobi (albo już ma) albo PAX albo i sam tam trafię (a trafiam czasami) i pstryknę. Mam tez z rozpoczęcia budowy ECS ze stycznia, bo teraz to tylko erekcja formalna była :)). Rozpracowuję też Salę BHP i wydzieliłem ją jako obiekt ze Stoczni i dzięki temu do Sali BHP będzie okazja dołączyć wiele plansz fotografii wystawowych. Będzie gicio ;)
2011-05-17 21:27:55 (15 lat temu)
do † Yanek: Przed chwilą sali jeszcze nie było ;-)
2011-05-17 21:30:43 (15 lat temu)
do † Yanek: Ja jeszcze nie mam, ale spoko. Nie od razu Rzym zbudowano:)
2011-05-18 13:40:18 (15 lat temu)
ŁAPA
Na stronie od 2009 maj
17 lat 1 miesiąc 8 dni
Dodane: 15 maja 2011, godz. 13:34:55
Autor zdjęcia: ŁAPA
Rozmiar: 1200px x 800px
Licencja: Free Art License
Aparat: NIKON D60
1 / 320sƒ / 5.6ISO 20028mm
3 pobrania
3730 odsłon
5.04 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia ŁAPA
Obiekty widoczne na zdjęciu
Wydarzenia
więcej zdjęć (12)