|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 5.33
14 sierpnia 2011 , Wiadukt nad torami do Basenu Węglowego. |
|
Na stronie od 2011 marzec
15 lat 3 miesiące 8 dni |
![]() |
wiadukty i estakady
|