starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 24 głosy | średnia głosów: 5.96

Polska woj. mazowieckie powiat grójecki Jasieniec ul. Warecka

Lata 1960-1970 , Ulica Warecka na wysokości skrzyżowania z ul. Czerską (w prawo) - widok w kierunku wschodnim. Proszę zwrócić uwagę na budkę z piwem, wówczas trwałym elementem polskiej prowincji.

Skomentuj zdjęcie
Danuta B.
+2 głosów:2
Panowie przy budce, a koniki pokornie czekają. Przynajmniej było wtedy gdzie zaparkować.
2011-09-01 13:23:38 (14 lat temu)
† KazimierzP
+3 głosów:3
Potem nawet jak pan po piwie lub gorzałce na furze zasnął to koń dowiózł do domu! A dzisiaj?;-)
2011-09-01 14:42:33 (14 lat temu)
Danuta B.
+4 głosów:4
do † KazimierzP: Właśnie wymyśliłeś urządzenie, które zaprogramowane GPSem uruchomi auto i zawiezie pod wskazany adres. Taki autokierowca. Leć do rzecznika patentowego:).
2011-09-01 15:19:16 (14 lat temu)
jurekpogodno
+2 głosów:2
do Danuta B.: Koń z GPSem :) Dobre :)
2011-09-01 16:41:55 (14 lat temu)
selene
+3 głosów:3
A jak była trawka koło budki z piwem , to i koń zatankował się za darmo .
2011-09-01 16:47:13 (14 lat temu)
jurekpogodno
+2 głosów:2
do selene: Stare dobre czasy gdy to pifffffko było obowiązkowe z konsumpcją :) Pifffffko dla wozaka ...konsumpcja dla habety :)
2011-09-01 16:50:33 (14 lat temu)
Danuta B.
+6 głosów:6
Byliśmy w ubiegły weekend w Bydgoszczy, mamy tam przyjaciół, oprowadzili po mieście, pokazali nowe inwestycje, chwalili się swoim. Uświadomiłam sobie na przykładzie bydgoskiej Wenecji, że tak naprawdę Polska zmieniła się dopiero w tym stuleciu, po wejściu do Unii Europejskiej, Takie miejsca, jak na tym zdjęciu, zhibernowane od wojny, za Edwarda otrzymały co najwyżej asfaltową nawierzchnię, nowy kiosk, oświetlenie rtęciowe, w podrywach restaurację/dom handlowy. Biedne lata 80. nie sprzyjały inwestycjom. Kolejna dekada to była walka o koryto, która nie przekładała się na cywilizacyjną odmianę kraju. Pardon za banał, ale jakoś mi to zdjęcie tchnie odległą egzotyką. Jak z innego kontynentu.
2011-09-09 20:25:53 (14 lat temu)
† Festung
+5 głosów:5
do Danuta B.: Odległą? Kavikvs widział to na Ukrainie, ja na Białorusi.
2011-09-10 00:46:37 (14 lat temu)
Danuta B.
+3 głosów:3
Mazowszanie, mam prośbę o spenetrowanie okolic rozpoznanego na innych zdjęciach Grójca, ale także Piaseczna. Jedno ze zdjęć, ujęcie zbyt prywatne, by dać na stronę, pokazuje dokładnie adres domku w Magdalence (k. Piaseczna).
2011-09-10 15:06:44 (14 lat temu)
Cristoforo
+2 głosów:2
Jasieniec, ul. Warecka - widok na wschód. W prawo odchodzi ul. Czerska.
2013-04-15 03:49:12 (13 lat temu)
† Festung
Na stronie od 2003 listopad
22 lat 6 miesięcy 24 dni
Dodane: 1 września 2011, godz. 11:07:59
Rozmiar: 1400px x 858px
17 pobrań
7783 odsłony
5.96 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia † Festung
Obiekty widoczne na zdjęciu
ul. Warecka
więcej zdjęć (17)