starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Najfajniesze to te parasolki od słońca w zimie ;-)
2024-02-14 13:22:32 (2 lata temu)
Desperado
Na stronie od 2015 lipiec
10 lat 11 miesięcy 4 dni
Dodane: 14 lutego 2024, godz. 13:10:48
Rozmiar: 1427px x 1035px
0 pobrań
576 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Desperado
Obiekty widoczne na zdjęciu
Zbudowano: 1926

Dom wypoczynkowy wybudowany w 1926 r. przez zrzeszenie pracowników Banku Polskiego. Obecnie własność NBP