|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 5.25
Lata 2008-2010 , dom przy ul. Jesionowej 4, sprzed II wojny światowej podobno stacjonowało tam dowództwo niemieckich wojsk dom już wtedy posiadał instalacje elektryczną a Niemcy na swoje potrzeby przywieźli generator spalinowy (przekaz ustny). To ten sam domek ze zdjęcia "Święto gór"Skomentuj zdjęcie |