starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 22 głosy | średnia głosów: 5.66
Skomentuj zdjęcie
Rafał T
+4 głosów:4
Dobrze sklejona fotka : )
2011-09-29 19:09:05 (14 lat temu)
TW40
+1 głosów:1
do Rafał T : Wcale nie dobrze; prawa strona jest ciemniejsza od lewej ;-))
2011-09-29 19:27:36 (14 lat temu)
pawulon
+1 głosów:1
"Majątek środkowy " ? A co to znaczy ?
2011-09-29 20:44:19 (14 lat temu)
Ponieważ są trzy : górny, dolny i środkowy.
2011-09-30 19:54:44 (14 lat temu)
Rafał T
+1 głosów:1
do Oliwia: Ja widzę lewy i prawy : )
2011-09-30 20:16:11 (14 lat temu)
pawulon
+1 głosów:1
do Oliwia: To jakiś opis by się przydał, bo w tej formie podpis pod zdjęciem jest niezrozumiały.
2011-09-30 22:46:19 (14 lat temu)
† Festung
+1 głosów:1
Pozwolę sobie uciąć moi Drodzy tę dyskuję : "Majątek Środkowy" to nazwa własna, Pawulona pytanie było b. rozsądne.
2011-10-01 19:50:20 (14 lat temu)
Saxon
+2 głosów:2
Niestety-bariera jezykowa !
2011-10-01 22:19:46 (14 lat temu)
2011-10-01 22:30:11 (14 lat temu)
Saxon
Na stronie od 2011 sierpień
14 lat 9 miesięcy 27 dni
Dodane: 28 września 2011, godz. 17:39:27
Autor zdjęcia: Saxon
Rozmiar: 1200px x 800px
Aparat: Canon EOS 40D
1 / 200sƒ / 10ISO 10044mm
3 pobrania
1586 odsłon
5.66 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Saxon
Obiekty widoczne na zdjęciu
Majątek Środkowy
więcej zdjęć (22)