|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 2 głosy | średnia głosów: 6
Lata 1945-1950 , Kibuc "Ovadia"- widok od podwórza. |
To kibuc Ovadia - widok od strony południowej. Tutaj jest obiekt: 2025-12-28 20:10:28 (5 miesięcy temu)
do Grzegorz Małyszczuk: Różnica poziomów podłogi na obu fotkach budzi wątpliwości. 2025-12-28 20:18:23 (5 miesięcy temu)
do fantom: W sieci znane są zdjęcia tego obiektu przed jego wyburzeniem w 2017 roku. Zdjęcie jest "ogólnie znane" w Sławkowskim UM. Ja niestety swoich zdjęć nie mam. 2025-12-28 22:21:16 (5 miesięcy temu)
do fantom: To jest właściwy obiekt, tyle że widok od podwórza. 2025-12-29 06:26:17 (5 miesięcy temu)
do 4elza: Ok Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta 2025-12-29 07:04:07 (5 miesięcy temu)
|
|
Na stronie od 2019 luty
7 lat 4 miesiące 1 dzień |