|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 0 głosów | średnia głosów: 0
Lata 1973-1975 , Katowicka 16B |
Po prawej stronie fiat 126p - od 1973-go. 2024-05-17 12:47:35 (2 lata temu)
do nyskadolniak: OK. Poprawiłem. 2024-05-17 13:26:36 (2 lata temu)
Duże Fiaty zaś z kasetowymi klamkami, więc to może być MR ? 2024-05-17 13:54:16 (2 lata temu)
Tor tramwajowy pośrodku ulicy - to raczej przed 1976. 2024-05-17 14:12:51 (2 lata temu)
do YouPiter: Klamki kasetowe wprowadzono wiosną 1973-go. 2024-05-17 14:20:00 (2 lata temu)
|
|
Na stronie od 2017 styczeń
9 lat 5 miesięcy 17 dni |