|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 5.16
29 października 2011 , Dawny budynek szkolny. Wykorzystywany przez oświatę do 1975 r. Teraz są tu mieszkania. Widok od strony podwórka. W głębi jakiś budynek gospodarczy, może i dawny szalet.Skomentuj zdjęcie |
Dodane: 10 listopada 2011, godz. 13:49:52 Autor zdjęcia: ZPKSoft Rozmiar: 1400px x 1050px Aparat: FinePix S2500HD 1 / 70sƒ / 6.4ISO 645mm
0 pobrań 920 odsłon 5.16 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia ZPKSoft Obiekty widoczne na zdjęciu Górzec 20 więcej zdjęć (13) Zbudowano: 1890-1900 Dawniej: Szkoła Podstawowa Zabytek: GEZ Zespół szkolny powstał pod koniec XIX w., w jego skład wchodzi budynek szkoły, budynek gospodarczy oraz ogrodzenie z 1900 r. Od zarania aż do 1975 r. mieściła się tu szkoła, ostatnio - podstawowa. W związku z reformą oświaty dzieci dojeżdżają teraz do szkoły w Strzelinie. Obecnie obiekt przeznaczono na mieszkania. |