starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 1 głos | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
ZPKSoft
+4 głosów:4
Na końcu nazwy obiektu nie stawiamy kropki.
2024-12-13 11:34:08 (rok temu)
beznik
+2 głosów:2
Jana SIKORY .
2024-12-13 17:34:21 (rok temu)
do beznik: Nie za bardzo rozumie o co chodzi bo jeżeli o duże litery to po powiększeniu widać że tam pisze Jan Sikora.
2024-12-16 05:46:21 (rok temu)
do ZPKSoft: Nie dostrzegam tam kropki możliwe że ktoś to zrobił za mnie to dziękuje.
2024-12-16 05:48:09 (rok temu)
4elza
+2 głosów:2
do bodzian: Nie chciałabym być niegrzeczna, ale czasem warto skorzystać z porady innej osoby
Słowo "rozumiem" w pierwszej osobie zapisujemy i mówimy w ten sposób, a nie "rozumie",
a "tam pisze" także nie jest formą poprawną i należy stosować "tam jest napisane", inerpunkcję już pomijam.
Błędy popełniamy zazwyczaj z niewiedzy.
Pozdrawiam :-)
2024-12-16 05:55:24 (rok temu)
do 4elza: Zawsze miałem kłopoty z polszczyzną i inerpunkcją.
2024-12-16 06:03:08 (rok temu)
4elza
+1 głosów:1
do bodzian: Nie szkodzi, wszystkiego można się nauczyć.
2024-12-16 06:07:31 (rok temu)
beznik
+1 głosów:1
do bodzian: Wcześniej widniało nazwisko Skóra i stąd mój wpis.
2024-12-16 11:02:11 (rok temu)
bodzian
Na stronie od 2019 styczeń
7 lat 5 miesięcy 22 dni
Dodane: 13 grudnia 2024, godz. 6:29:56
Autor zdjęcia: bodzian
Rozmiar: 1920px x 1080px
Aparat: Canon PowerShot SX400 IS
1 / 100sƒ / 3.4ISO 1004mm
1 pobranie
413 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia bodzian
Obiekty widoczne na zdjęciu
pomniki
Dawniej: Gospoda i letnisko Pawła Legierskiego