|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 21 głos | średnia głosów: 5.88
listopad 2011 , Pierwsze foty z nowo wybudowanej wieży ratuszowej. Fotka wykonana z galeryjki w hełmie wieży. Widok w kierunku wschodnim.Skomentuj zdjęcie
|
1 pobranie 1663 odsłony 5.88 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia mietok Obiekty widoczne na zdjęciu Widoki z nowej wieży ratuszowej więcej zdjęć (74) Panoramy Strzelina więcej zdjęć (74) |