|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 11 głos | średnia głosów: 5.94
Lata 1962-1964 , Wisła. "Fragment uzdrowiska". |
Podmiana na większe + autor + przypisanie. 2014-01-28 21:35:45 (12 lat temu)
A tu jak pięknie widać z Wisły ustrońską Wielką Czantorię (995 m.n.p.m.)! :-) 2015-02-09 15:14:26 (11 lat temu)
do Rafał Chmielowiec: Ja tu widze pieknie uregulowana Wisle /obecnie calkowicie zarosnieta krzewami/ a w glebi Czantorie, najwyższego wzniesieniea Pasma Czantorii w Beskidzie Śląskim, Doskonale widoczna zarowno z Ustronia jak i z Wisly. Czantoria jest najwyższym szczytem czeskiej części Beskidu Śląskiego. 2015-02-09 15:30:51 (11 lat temu)
|
|
Na stronie od 2005 sierpień
20 lat 10 miesięcy 7 dni |
![]() |
kościoły, katedry, kaplice
|